Звернення №840
Виконавець:
, Управління з питань надзвичайних ситуацій
, Управління з питань надзвичайних ситуацій
Коментар виконавця:
Відповідь
19.04.2022 року інспекторами сектору з благоустрою відділу муніципальної інспекції проведено бесіду з власниками приватних житлових будинків по вул. Фегонівка, щодо необхідності здійснення підрізки дерев та кущів, гілля яких виступає на територію загального користування. Власники зелених насаджень в найкоротший термін зобов’язалися здійснити підрізку дерев та кущів.
Відповідь
19.04.2022 року інспекторами сектору з благоустрою відділу муніципальної інспекції проведено бесіду з власниками приватних житлових будинків по вул. Фегонівка, щодо необхідності здійснення підрізки дерев та кущів, гілля яких виступає на територію загального користування. Власники зелених насаджень в найкоротший термін зобов’язалися здійснити підрізку дерев та кущів.
array(20) { ["id"]=> string(3) "840" ["user_id"]=> string(4) "1463" ["status"]=> string(1) "5" ["date_add"]=> string(10) "1649926634" ["date_update"]=> string(10) "1650456068" ["date_leave"]=> string(10) "1649930234" ["title"]=> string(0) "" ["content"]=> string(390) "Прошу повпливати на власників приватних житлових будинків, які проживають у провулку від бару КГБ до кафе Садиба (фірма Захід-Земля) щодо того, щоб вони позрізали/почистили дерева, гілля яких пошкоджує автомобілі." ["address"]=> string(99) "Від Майдану Шептицького до вулиці Нова (або Фегонівка)" ["email"]=> string(0) "" ["photo"]=> string(1) "0" ["location_lat"]=> string(0) "" ["location_lng"]=> string(0) "" ["date_appeal"]=> string(1) "0" ["rating"]=> int(0) ["date"]=> int(0) ["date_comment"]=> string(0) "" ["gallery"]=> array(0) { } ["work"]=> array(8) { ["id"]=> string(3) "221" ["appeal_id"]=> string(3) "840" ["date_add"]=> string(10) "1650451644" ["user_id"]=> string(2) "55" ["title"]=> string(18) "Відповідь" ["comment"]=> string(682) "19.04.2022 року інспекторами сектору з благоустрою відділу муніципальної інспекції проведено бесіду з власниками приватних житлових будинків по вул. Фегонівка, щодо необхідності здійснення підрізки дерев та кущів, гілля яких виступає на територію загального користування. Власники зелених насаджень в найкоротший термін зобов’язалися здійснити підрізку дерев та кущів. " ["gallery"]=> array(0) { } ["gallery_dir"]=> string(24) "/assets/upload/work/840/" } ["implementer"]=> string(81) " , Управління з питань надзвичайних ситуацій" }